ANGELINA JOLIE LIND NJE DJALE E NJE VAJZE

Shko poshtë

ANGELINA JOLIE LIND NJE DJALE E NJE VAJZE

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 12:24 pm

Brad Pitt ishte ne krah te Angelina Jolie derisa aktorja lindi nje djale e nje vajze ne spitalin Nises ne France.Foshnjat jane mire ,operacioni kaloi ne menyre te pekryer,Angelina eshte ne gjendje te mire Brad Pitt ishte prane saj dh gjithcka shkoi mire,ka thene doktor Michael Susman per reviste People.Ai ka thene se djalin e ka quajtur Knox Leon dhe vajzen me emrin Vivienne Marcheline ,binjaket jane femija i gjashte per Jolie 33 vjeçare dhe partnerin e saj Brad Pitt 44 vjecar ishin prej kohesh ne qender te vemendjes nga shtatzenia e veshtire e aktores ,pasi ishin konfirmuar si ishin binjake.
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi