HOLLIVUD 10 FEMRAT ME GJOKSIN ME TE BUKUR

Shko poshtë

HOLLIVUD 10 FEMRAT ME GJOKSIN ME TE BUKUR

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 12:17 pm

Këtë verë jo të gjithë merren me renditjen e më të mirëve në sport dhe sektakël. Revista “In Touch” në SHBA ka bërë klasifikimin e femrës me gjoksin më të bukur në Hollivud, fotot e 10 femrave më të bukura kanë bërë xhiron e faqeve ndërkombëtare në internet. Në këtë klasifikim Jesika Simpson është në krye të klasifikimit si femra me gjoksin më të bukur në Hollivud. Në vend të dytë është Tyra Banks. Më pas në renditje vijnë Scarlett Johansson, Carmen Electra, Lindsay Lohan, Audrina Patridge, Katherine Heigl Jennifer Aniston dhe Megan Fox

1Jesika Simpson
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi