Faris dhe Pratt të martuar

Shko poshtë

Faris dhe Pratt të martuar

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 12:00 pmAktorja Anna Faris tashmë është një grua e martuar, pasi ajo dhe i dashuri i saj Chris Pratt kanë lidhur kurorë një muaj më parë.
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi