Hena e Kaltert mbi Iran

Shko poshtë

Hena e Kaltert mbi Iran

Mesazh nga W.Master prej Sat Aug 08, 2009 6:40 pm

Disa stuhi pluhuri aq te medhaja saqe verehen edhe nga hapsira po e fryejn mbi Iran.Zyrtaret e qeverise kane mbyllur shkollat dhe kananuluar fluturimet, populli eshte urdheruar qe te qendroj mbrenda.

E "mira" e gjithe kesaj stuhie eshte se po e ndryshon ngjyren e henes duke e kthyer ne njen gjyre te kaltert terheqese.


Kam mendur je Hena e Klatert eshte nje Mit por ja qe doli e kunderta, ketu ehste tha Amir H. Abolfath pasi kisht fotografuar henen 7 korrik 2009.


http://spaceweather.com/

Keto ndryhsime klimatike supozohet se po i shkakton Stuhia Diellore e dates 07.07.09
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi