Si kush do te ....

Shko poshtë

Si kush do te ....

Mesazh nga W.Master prej Sat Aug 08, 2009 6:59 pm

Donit te ishit...

une per vete si Vanessa Hudgens edhe pse me thone qe i perngjaj! se di
do te doja te isha si sara maldonado,mariana esposito.florencia bertotti.danna garcia

Por jam kjo qe jam dhe mburren dhe krenohem me veten time...
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi