Po apo JO...

Shko poshtë

Po apo JO...

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 12:51 pm

antari tjeter do te pergjigjet me po ose jo, dhe me pas do bej nje pyetje vet ai, e keshtu me rradhe (pak a shum si loja e emrave)
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po apo JO...

Mesazh nga donna prej Thu Aug 13, 2009 9:04 pm

A po te pelqen forumi?
avatar
donna
Po te presim
Po te presim

Numri i postimeve : 32
Join date : 13/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po apo JO...

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 10:03 pm

po

a po te pilqen libri
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Po apo JO...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi