me mungon...

Shko poshtë

me mungon...

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 12:48 pm

Ne kete teme mund te thoni se cfare ju mungon ne kete moment..
nje person,dicka..ne jeten e preditshme ose ketu ne forum!!!

Me mungon..nje akullore!
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me mungon...

Mesazh nga donna prej Thu Aug 13, 2009 9:05 pm

Me mungon shume shkolla dhe ato dituri qe i marr..
avatar
donna
Po te presim
Po te presim

Numri i postimeve : 32
Join date : 13/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me mungon...

Mesazh nga W.Master prej Thu Aug 13, 2009 10:02 pm

me mungonjn shoket

aëëëëëëë
avatar
W.Master
Admin

Numri i postimeve : 154
Join date : 07/08/2009
Location : F.Kosove

Shiko profilin e anëtarit http://vanessa-hudgens.worldgoo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: me mungon...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi